Věk není překážka

IMG_1342Všechno, co se píše o cvičení s Adamem, je pravda. Nejsem už nejmladší, před týdnem mi bylo 63 let, mám cukrovku a jsem po totálních endoprotézách obou kyčelních kloubů asi před 2 roky. Způsob chůze, motorika a fyzička byla otřesná. O nadváze ani nemluvím.
Rok a půl cvičím pod Adamovým vedením a všechno je jinak! Chůze, držení těla (Adam má velkou slabost pro práci s lopatkami a je to znát) a motorika se výrazně zlepšila. Kdo už někdy předělával špatný stereotyp chůze, ví o čem mluvím. A navíc kdykoliv jsem přišla do fitka psychicky zdeptaná, vždycky jsem odcházela po cvičení sice unavená ale maximálně spokojená. Adamův přístup ke klientům je velmi přátelský a navíc dělá výbornou kávu. Ráda tam chodím a cvičím

 

Marie, moc děkuji za tak hezké řádky. To je  přesně ten důvod, proč tuto práci dělám. Těší nás každý spokojený klient. Chcete jim být i vy? Volejte na 774 57 24 25 (Ing. Adam Levit, osobní trenér Ostrava).

Pro úplnou komplexní péčí, vyzkoušete naši krabičkovou stravu na míru

  • denně čerstvé, vyvážené, pestré, chutné
  • s viditelnými výsledky
  • dovezené až k vám domů
  • volejte na 774 572 425cropped-webbannerkrabicky.jpg

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *