V dnešní moderní a uspěchané době je řada lidí vystavena negativním vlivům (smog, celodenní shon, stres, špatná životospráva, nedostatek pohybu, špatné návyky držení těla apod.). Dochází k tomu, že řada osob, které se odhodlají se svým životem a tělem něco dělat, změnit jej, jsou ve špatné kondici a špatném zdravotním stavu.

Každý den konzultuji s lidmi jejich zdravotní potíže a vždy k nim přihlížím s co největší odpovědností. Aby lidé mohli začít cvičit a zlepšit tak své fyzické i psychické zdraví, konzultuji jejich zdravotní stav s řadou odborníků a následně jim doporučuji cvičení přímo na míru s ohledem k jejich zdravotnímu stavu.

Dnes vám představuji prvního odborníka.

MUDr. Dušan Sýkora – ortoped, zástupce primáře

Pan doktor je odborník s dlouhodobou praxí. Působí jako ortoped nejen v Ostravě, ale také v jiných městech. Kromě soukromé praxe je také operatér. Mnoha lidem změnil lidem život tím, že je zbavil bolesti.

V Ostravě má svou soukromou praxi a v Karvinské nemocnici působí na postu zástupce primáře.

I přes jeho pracovní vytíženost si vždy vyhradí čas, aby mohl konzultovat případy, jenž si to žádají.

 

Zdroj obrázku: www.pixgood.com