Tady to začíná! Tady měníme vaše sny v realitu! Zde hmotníme vaše touhy! Zde cvičíte v naprostém soukromí!!!

Vadí vám přeplněná fitness centra, kde lidé předvádějí své nejnovější oblečky? Vadí vám neprofesionální personál, který jen kouká kolem a čeká na konec směny? Pak právě pro vás jsmeTADY MY!!!

U nás cvičíte v naprostém soukromí!! Celou hodinu (60 min.) se vám plně věnuje osobní trenér, který vám sestavuje trénink na míru dle vašich dispozic a společně odstraňuje vaše disbalance.  Především dbáme na správné držení těla, jeho symetričnost a pružnost. Díky našim technikám posilování předcházíte zdravotním potížím.

Svou tašku na cvičení nemusíte zatěžovat vlastním pitím, my vám rádi nabídneme ovocné šťávy bez „éček“. Posedět a zrelaxovat po tréninku můžete nad šálkem výborné kávy . To vše ZDARMA.

Sestavujeme jídelníčky na míru a to vždy s ohledem na váš aktuální zdravotní stav (cukrovka, jaterní dieta, redukce váhy, nabíraní svalové hmoty…etc.).

Našimi klienty jsou lidé všeho věku a profesí ( podnikatelé, zaměstnanci ve státních sféře, administrativní pracovníci, důchodci, golfisté, fotbalisté, studenti….etc.)

P.S. Podívejte se do sekce NAŠE PROMĚNY a shlédněte úžasné výsledky naších klientů. Brzy mezi ně můžete patřit také Vy…..

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *